• Zápis do 1. triedy

• Naši predškoláci sa v dňoch 14.4 a 15.4 zúčastnili zápisu do našej kmeňovej ZŠ Riazanská.

Ako sa vraví - Tešíme sa do školy, na zápise sme už boli. Všetko sme im ukázali, čo sme sa v škôlke naučili.

Deti boli šikovné a veľmi sa už do prvej triedy tešia, ako sa naučia písmenká, čísla a veľa nového.

Tak milí budúci školáci, želáme vám veľa úspechov v škole:-)

• Návšteva knižnice - Kutuzovova

• Naši predškoláci spoznali knižnicu neďaleko našej materskej školy na Kutuzovovej ulici. Cieľom návštevy bolo  prehlbovať trvalý a pozitívny vzťah ku knihe a k literárnemu umeniu a získať záujem o čítanie. Prehliadka knižnice bola spojená s výkladom a zároveň sa deti započúvali do príbehu a spoznali knižničného Knihomiľa. Členom knižnice sa môže stať každý iba za členský poplatok 2 EUR/rok. Prihlášky do knižnice nájdete u Vašej triednej učiteľky.

• OZ Nádej - Benefičný koncert

• Naša materská škola dostala pozvanie na benefičný koncert OZ Nádej. Občianske združenie Nádej na pomoc je mládežníckou organizáciou, ktorá poskytuje služby a pomoc pre sociálne slabšie rodiny, menšiny a ľuďom so ZŤP. Výbornú atmosféru sme zažili, zabavili sme sa a zatancovali si. Dostalo sa nám pohostenie a prijali sme ako dar vnímavé didaktické hračky a úctili si nás kytičkou. Ďakujeme a prajeme združeniu veľa úspechov v ďalšej  práci.