• Malkia Park

• Zábavný areál Malkia Park sme si zvolili ako koncoročný výlet. Miesto, kde deti spoznali množstvo zaujímavých a vzácnych zvierat a zároveň si oddýchli v krásnom prostredí. Oboznámili sa so zástupcami mačkovitých šeliem, zblízka si ich mohli obzrieť, nakŕmiť kopytníky, či vodné vtáctvo.

• Slávnostná besiedka - 3. trieda

• Slávnostne vyzdobená záhrada vítala rodičov sviatočnou náladou. Deti sa predstavili pestrým programom a odprezentovali množstvo básní, piesní a tančekov. Zároveň sa rozlúčili s Artúrkom, ktorý zložil sľub predškolákov a odchádza do základnej školy. Škola volá! Budeš nám chýbať.

• Deň detí

• Všetci sme si užili krásny deň detí. A neboli sme sami, spolu sa zabávali a športové disciplíny pripravili pre nás psíček DODO a Fanny s kamarátmi. Deti prešli rôzne stanovištia, kde si skúsili rybárčenie, skákali na hrade, tancovali, púšťali bublinky a kopec iných vecí. Osviežili sa aj ovocnou dreňou.

• Slávnostná besiedka - 1. trieda

• Detičky z prvej triedy sa predviedli pred rodičmi krásnou rozlúčkovou besiedkou. Ukázali, že  si vedia zapamätať množstvo básní, piesní, že majú zmysel pre pohyb pri veselých tančekoch či cvičeniach. Rodičia boli prekvapení, čo všetko ich malé ratolesti dokážu a veľkú vďaku slovami, ktoré hrejú pri srdci vyjadrili svojim šikovným pani učiteľkám Majke a Janke.

• Nadácia Pontis - Naše Mesto

• Ďakujeme spoločnosti Amazon, ktorá sa zapojila prostredníctvom Nadácie Pontis do našej aktivity - Natieranie plota. Poslaním nadácie je vytvárať silnú, zmysluplnú spoluprácu firemného a občianského sektora. Spoločne vytvárajú zo Slovenska krajinu, v ktorej ľudia túžia žiť, vzdelávať sa a pracovať.